Wychowanie fizyczne

Sportowa Rywalizacja Szkół

Rozpoczęcie sportowej rywalizacji szkół powiatu tatrzańskiego 2016/2017

Już 9 września w piątek rozpocznie się sportowa rywalizacja szkół powiatu tatrzańskiego w roku szkolnym 2016/2017. Jako pierwsze odbędą się zawody rowerowe MTB, jak co roku na górnej Równi Krupowej. Juz dziś zapraszamy uczniów do zgłaszania się na zawody, jak co roku będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w końcowej klasyfikacji gimnazjów.

Sprawdzian lekkoatletyczny gimnazjów

Wyniki sprawdzianu lekkoatletycznego gimnazjów 04 październik 2012

Dużym sukcesem naszych dziewcząt zakończył się udział w sprawdzianie lekkoatletycznym gimnazjów. Nasze dziewczęta zajęły 2 miejsce w rywalizacji gimnazjalistek ulegając tylko drużynie Gimnazjum nr 2 o jeden punkt !!! Rywalizacja polegała na starcie w dwóch z czterech konkurencji którymi były: bieg na 100m, skok w dal, pchniecie kulą, bieg na 600m. Najlepsze miejsca zajęły:

100metrów - Karolina Ustupska 3m, Beata Gut-Misiaga 4m, Magdalena Stachoń 5m, Ola Poznar 9m.

skok w dal - Ania Gut-Misiaga 3m, Beata Gut-Misiaga 4m, magda Stachoń 10m, Klaudia Strama 11m.

pchniecie kulą - Klaudia Strama 7m.

bieg na 600m - Ania Gut-Misiaga 2m, Ola Poznar 4m.

Dodatkowo nasze dziewczeta wygrały sztafetę 4x100m biegnąc w składzie: Ola Poznar, Karolina Ustupska, Magda Stachoń, Beata Gut-Misiaga

Wśród chłopców najlepsze miejsca zajęli: Paweł Stachoń 7m na 100m, Andrzej Skupień 7m w skoku w dal, Jakub Kluś 3m w biegu na 1000m

Wyniki dziewcząt

Wyniki chłopców

Ponad 600 zawodników szkół podstawowych i gimnazjów brało udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych które rozegrane zostały 28.09.2012. na dolnej Równi Krupowej w Zakopanem. Nasza szkołę reprezentowała jak zwykle liczna reprezentacja. Wszyscy startowali w jednej grupie wiekowej (klasy I-III) gdyż zawody te były eliminacja do wojewódzkich biegów przełajowych.

Wśród naszych reprezentantów lepiej zaprezentowały się dziewczęta które zajęły kilka punktowanych miejsc (Ola Poznar, Natalia Jajek, Karolina Ustupska).

PUNKTACJA  DRUŻYNOWA  SZKÓŁ

LP